صفحه مقالات

5 ویژگی امیدوارکننده آموزش آنلاین

یادگیری آنلاین در سال‌های اخیر رو به افزایش بوده است، که عمدتاً به دلیل راحتی، هزینه کم و دسترسی راحت تر در مقایسه با یادگیری سنتی است. این رشد با همه‌گیری ویروس کرونا که کرکره دانشگاه‌ها و مدارس را در سراسر جهان پایین آورده است، تقویت شده است.

آیا آموزش آنلاین جایگزین کلاس درس خواهد شد؟

معنای کلاس‌های درس سنتی در طول سال‌ها تغییر کرده است، به‌ویژه با نفوذ فناوری در محیط کلاس. از پروژکتورها گرفته تا صفحه‌نمایش‌های هوشمند و هر چیزی که بین آن‌ها وجود دارد. فناوری، یادگیری در کلاس را همانطور که می دانیم تغییر داده است. و اکنون، یادگیری آنلاین در خدمت تغییر آن چیزی است که ما از محیط‌ها، فرآیندها و تجربیات یادگیری انتظار داریم. بسیاری از امتیازات ارائه شده توسط کلاس های درس سنتی اکنون توسط خدمات پلت فرم آموزش الکترونیکی با چند ویژگی اضافی ارائه می شود. استقبال عمومی از یادگیری آنلاین در طول زمان افزایش یافته است، به طوری که 46٪ از فارغ التحصیلان اخیر مورد بررسی، حداقل یک دوره آنلاین را گذرانده اند. تنوع ویژگی‌های پلتفرم آموزش الکترونیکی، راحتی، هزینه‌های کمتر و دسترسی به آموزش با کیفیت بالا از تمام نقاط جهان به این افزایش آموزش آنلاین کمک کرده است. در حالی که این سوال که کدام پلتفرم یادگیری آنلاین بهترین است هنوز مطرح است، همه پلتفرم های یادگیری مزایای متمایزی را برای کسانی که در دوره هایشان ثبت نام می کنند، ارائه می دهند.

ظهور یادگیری آنلاین

یادگیری آنلاین نیز با اشتیاق توسط شرکت‌هایی که کارمندان خود را آموزش می‌دهند، حرفه‌ای‌هایی که به دنبال ارتقاء مهارت هستند و کهنه‌کاران حرفه‌ای که به دنبال ورود به صنعت متفاوت هستند، پذیرفته می‌شود. با توجه به HubSpot، 75٪ از حرفه ای های مورد بررسی ترجیح می دهند با استفاده از فیلم های آموزشی آنلاین یاد بگیرند. به طور مشابه، 68٪ از متخصصان به پلتفرم یادگیری آنلاین مورد نظر خود اعتماد دارند.

برای کارمندان، یادگیری آنلاین برای پیشرفت در حرفه آنها بسیار مهم است. یادگیری آنلاین فرصتی را برای دستیابی به این اهداف و در عین حال ایجاد تعادل بین م