صفحه مقالات

یادگیری مبتنی بر ویدئو چیست

تیم‌های تحقیق و توسعه باید به طور مداوم با ارائه تجربیات یادگیری تعاملی و جذاب، سطح آموزش را بالا ببرند. در این مقاله مزایا و مثال هایی از یادگیری مبتنی بر ویدئو در آموزش شرکتی را به شما نشان می دهیم.

ادامه مطلب

آموزش الکترونیکی چیست

آموزش الکترونیکی یک دوره آموزشی ساختاریافته یا تجربه یادگیری است که به صورت الکترونیکی ارائه می شود. همچنین می تواند شامل محتوای پشتیبانی عملکرد باشد. عناصر مختلفی وجود دارند که می توانند یک برنامه آموزش الکترونیکی را تشکیل دهند، مانند محتوای سخنرانی زنده یا از پیش ضبط شده، ویدئوها، آزمون ها، شبیه سازی ها، بازی ها، فعالیت ها و سایر عناصر تعاملی.

ادامه مطلب

5 ویژگی امیدوارکننده آموزش آنلاین

یادگیری آنلاین در سال‌های اخیر رو به افزایش بوده است، که عمدتاً به دلیل راحتی، هزینه کم و دسترسی راحت تر در مقایسه با یادگیری سنتی است. این رشد با همه‌گیری ویروس کرونا که کرکره دانشگاه‌ها و مدارس را در سراسر جهان پایین آورده است، تقویت شده است.

ادامه مطلب

تاثیر صنعت آموزش الکترونیکی بر زندگی ما

صنعت آموزش الکترونیکی در چند سال گذشته شاهد رشد سریعی بوده است. از نمایش اسلاید گرفته تا فناوری AR، پیشرفت زیادی کرده است. گزارش Statista می گوید در حال حاضر بیش از 3.8 میلیارد کاربر گوشی هوشمند در بازار وجود دارد. و اکنون، با این تعداد کاربر، بسیاری از توسعه دهندگان شروع به ارائه خدمات از طریق برنامه های تلفن همراه کرده اند، برای تقریباً همه چیز یک برنامه تلفن همراه وجود دارد خواه یادگیری، مسافرت یا حتی غذا خوردن.

ادامه مطلب

نظرات کاربران